KUNINGAMÄE KARDIKESKUS
Sõites kardiga on sulle antud neli erinevat asja  masina juhtimiseks. Rool, gaas, pidur ja kõige  olulisema asjana, mõistus.
+372 5194 8620
Kardirada
Tegu on tehniliselt küllaltki nõudliku rajaga. On praktiliselt tippkiirusel läbitav kurv, on pikad sirged, on tippkiiruselt järsk mahapidurdus ja tagasitööre, on tehniliselt keerukad S-kurvid, mis valmistavad peavalu isegi võidusõitjatele. Kuna tegi on võistlusrajaga, siis meenutab see pigem vormelirada erinevalt enamikest hobikardiradadest kus käib tiirutamine kummivallide vahel.
On kaks võistluse varianti - kvalifikatsioon ja koha peale sõit. Kvalifikatsioonis lastakse kardid rajale ühtlaste vahedega ja võitja on see, kes läbib oma parima ringi kõige kiiremini. Koha peale sõidus rivistatakse kardid stardiruudustikku vastavalt kvalifikatsiooni tulemustele. Start antakse rohelise tule süttimisega. Võidab see, kes võistluse viimasel ringil ületab stardi-finishijoone esimesena.  Sõit käib kahe valge joone vahel. Üksteise rammimine on keelatud ja toob kaasa kõigepealt hoiatuse ja seejärel sõidust eemaldamise (must lipp).  Sõidu jooksul on võimalik jälgida jooksvat paremusjärjestust boksis olevalt monitorilt.   Sõidu lõppedes trükitakse protokoll, kus on näha üldjärjestus ja lisaks iga võistleja kõikide ringide ajad. Sellelt on hea oma arengut ja stabiilsust jälgida.
Finish
Võistlus katkestatud. Sõida rahulikult boksi.
Oht rajal
Lase kiirem sõitja mööda
Viimane hoiatus
Näidatakse koos kardi numbriga. Sõida boksi.
AVALEHT RADA REKORDID HINNAD GALERII KONTAKT VÕISTLUSED AVALEHT RADA REKORDID HINNAD GALERII KONTAKT VÕISTLUSED